KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9234162
nr 923 4162
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, By, signerad. 1956, motivet: 23x35
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:51:47
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr